Kart til fabrikken
                                                    © Copyright Bjørn Hansen AS
Forsand med lysefjorden i bakgrunnen
Fabrikksjef Gøran Borg, mobil: 901 93 674 E-post: goran@spennbetong.no Salg armering Eirik Hansen, mobil: 993 95 989 E-post: eirik@spennbetong.no KS-HMS / Innkjøp Kristian Fjelde, mobil: 400 33 184 E-post: kristian@spennbetong.no Produksjon Dawid Lys Mobil: 488 97 231 E-post: dawid@spennbetong.no Bjørn Hansen, mobil: 982 98 040 E-post: bjorn@spennbetong.no Lager / Transport John Magne Mitchell, mobil: 982 98 038 E-post: johnmagne@spennbetong.no  Blandeverk Roar Notvik, mobil: 474 53 182 E-post: roar@spennbetong.no

Kontakt informasjon

Bjørn Hansen AS Industrivegen 51 4110 Forsand telefon: 51 70 35 50 Web: www.spennbetong.no E-mail: firmapost@spennbetong.no Daglig leder Idar Heskestad, mobil: 930 19 468 E-post: idar@spennbetong.no Salg Finn Wersland, mobil: 480 75 552 E-post: finn@spennbetong.no Driftssjef/Prosjektsjef Bård Hansen, mobil: 474 53 181 E-post: baard@spennbetong.no Prosjektleder Harald Tranøy, mobil: 932 417 05 E-post: harald@spennbetong.no Montasje Geir Lerang, mobil: 982 98 039 E-post: geir@spennbetong.no  Administrasjon-Økonomi Håkon Hansen, mobil: 474 53 179 E-post: haakon@spennbetong.no
© Copyright Bjørn Hansen AS
Forsand med lysefjorden i bakgrunnen

Kontakt informasjon

Bjørn Hansen AS Industrivegen 51 4110 Forsand telefon: 51 70 35 50 Web: www.spennbetong.no E-mail: firmapost@spennbetong.no Daglig leder Idar Heskestad, mobil: 930 19 468 E-post: idar@spennbetong.no Salg Finn Wersland, mobil: 480 75 552 E-post: finn@spennbetong.no Driftssjef/Prosjektsjef Bård Hansen, mobil: 474 53 181 E-post: baard@spennbetong.no Prosjektleder Harald Tranøy, mobil: 932 417 05 E-post: harald@spennbetong.no Montasje Geir Lerang, mobil: 982 98 039 E-post: geir@spennbetong.no  Administrasjon-Økonomi Håkon Hansen, mobil: 474 53 179 E-post: haakon@spennbetong.no
Fabrikksjef Gøran Borg Mobil: 901 93 674 E-post: goran@spennbetong.no Salg armering Eirik Hansen Mobil: 993 95 989 E-post: eirik@spennbetong.no KS-HMS / Innkjøp Kristian Fjelde Mobil: 400 33 184 E-post: kristian@spennbetong.no Produksjon Dawid Lys Mobil: 488 97 231 E-post: dawid@spennbetong.no Bjørn Hansen Mobil: 982 98 040 E-post: bjorn@spennbetong.no Lager / Transport John Magne Mitchell mobil: 982 98 038 E-post: johnmagne@spennbetong.no