© Copyright Bjørn Hansen AS

Kontakt informasjon

Bjørn Hansen AS Myra industriområde Rogaland 4110 Forsand telefon : 51 70 35 50 e-mail: firmapost@spennbetong.no
Startside Produkter Nyheter Galleri Kontakt oss
Idar Heskestad Daglig leder Mobil: 930 19 468 Epost: idar@spennbetong.no           Göran Borg Fabrikksjef Mobil: 901 93 674 Epost: goran@spennbetong.no   Bård Hansen Mobil: 474 53 181 Epost: baard@spennbetong.no   Håkon Hansen Mobil: 474 53 179 Epost: haakon@spennbetong.no   Bjørn Hansen Mobil: 982 98 040 Epost: bjorn@spennbetong.no   Jan Egil Johansen Mobil: 924 65 032 Epost: janegil@spennbetong.no   Roar Norvik Mobil: 474 53 182 Epost: roar@spennbetong.no   John Magne Mitchell Mobil: 982 98 038 Epost: johnmagne@spennbetong.no   Eirin Eidem Meihack Mobil: 913 37 400 Epost: eirin@spennbetong.no   Geir Lerang Mobil: 982 98 039 Epost: geir@spennbetong.no     Kristian Fjelde Mobil: 400 33 184 Epost: kristian@spennbetong.no   Krister Lillehavn Mobil: 940 13 022 Epost: krister@spennbetong.no   Karl Tjøstheim Larsen Mobil: 404 55 222 Epost: karl@spennbetong.no   Finn Wersland Mobil: 480 75 552 Epost: finn@spennbetong.no

Vis Bjørn Hansen AS i et større kart
Kontakt oss